HTC Breeze, Breeze 100, Breeze 160 akku 1250 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
Breeze
Breeze 100
Breeze 160
Breeze 100
Breeze 160
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00068-01M
BERR160
BERR160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-QT8600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001317 |
| Korvaa | BERR160 / 35H00068-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Mitat | 64.58 x 41.71 x 5.94mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |