HTC BLAC100, Blackstone, Blackstone 100 akku 2700 mAh
calcActive())">
HTC BLAC100, Blackstone, Blackstone 100 akku 2700 mAh
In stock
- SKU
- CS-HT8282XL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
BLAC100
Blackstone
Blackstone 100
Blackstone
Blackstone 100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00120-01M
BA S340
BLAC160
BA S340
BLAC160
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HT8282XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026235 |
| Korvaa | BLAC160 / 35H00120-01M / BA S340 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 9.99Wh |
| Mitat | 52.62 x 46.93 x 13.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |