HTC B810X, Butterfly 2, HTL23 akku 2600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
B810X
Butterfly 2
HTL23
Butterfly 2
HTL23
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00223-00M
B0PAG100
BOPAG100
B0PAG100
BOPAG100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTB810SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139904 |
| Korvaa | B0PAG100 / BOPAG100 / 35H00223-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 10.01Wh |
| Mitat | 81.40 x 60.38 x 3.85mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |