HTC älypuhelinten Desire 19S yhteensopiva akku 2650mAh
calcActive())">
HTC älypuhelinten Desire 19S yhteensopiva akku 2650mAh
In stock
- SKU
- CS-HTD190SL
22,95 €
HTC älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Desire 19S
Korvattavat HTC älypuhelinten alkuperäisakut
B2Q74100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-HTD190SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157823 |
| Korvaa | B2Q74100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2650mAh / 10.2Wh |
| Mitat | 78.70 x 62.70 x 3.66mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |