HTC ADR6410, ADR6410L, ADR6410LVW akku 1300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
ADR6410
ADR6410L
ADR6410LVW
ADR6410L
ADR6410LVW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00180-02M
35H00181-01M
35H00184-01M
35H00181-01M
35H00184-01M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HT6410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069195 |
| Korvaa | 35H00180-02M / BTR6410B / 35H00184-01M / 35H00181-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 65.00 x 44.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |