HTC A620, A620e, A620t akku 1700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
A620
A620e
A620t
A620e
A620t
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00204-01M
BM59100
BM59100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTA620XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077817 |
| Korvaa | BM59100 / 35H00204-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 77.24 x 40.97 x 3.76mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |