HTC A53, A55, D728t akku 2800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
A53
A55
D728t
A55
D728t
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00239-00M
35H00249-00M
B0PJX100
35H00249-00M
B0PJX100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTE900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106845 |
| Korvaa | 35H00239-00M / BOPJX100 / B0PJX100 / 35H00239-09M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.78Wh |
| Mitat | 74.38 x 68.50 x 3.39mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |