HTC 901S, Butterfly S, Butterfly S 9060 akku 3200 mAh
calcActive())">
HTC 901S, Butterfly S, Butterfly S 9060 akku 3200 mAh
In stock
- SKU
- CS-HTS906SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
901S
Butterfly S
Butterfly S 9060
Butterfly S
Butterfly S 9060
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00208-00M
35H00208-01M
BO68100
35H00208-01M
BO68100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTS906SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085591 |
| Korvaa | 35H00208-01M / 35H00208-00M / BO68100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.16Wh |
| Mitat | 90.86 x 60.15 x 3.88mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |