HTC 803S, 809d, HTC0P3P7 akku 3300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
803S
809d
HTC0P3P7
809d
HTC0P3P7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00211-00M
B0P3B100
B0P3P100
B0P3B100
B0P3P100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTM803XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086000 |
| Korvaa | B0P3P100 / 35H00211-00M / B0P3B100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.54Wh |
| Mitat | 117.07 x 65.10 x 3.18mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |