HTC 2PWD100, One A9s, One A9s LTE akku 2300mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
2PWD100
One A9s
One A9s LTE
One A9s TD-LTE
One A9s
One A9s LTE
One A9s TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00259-00M
B2PWD100
B2PWD100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTA910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121862 |
| Korvaa | B2PWD100 / 35H00259-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.86Wh |
| Mitat | 59.30 x 60.70 x 3.70 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |