HTC 2PUK00, D825h, D825u akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
2PUK00
D825h
D825u
Desire 825
Desire 825 Dual Sim
Desire 825 TD-LTE
D825h
D825u
Desire 825
Desire 825 Dual Sim
Desire 825 TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00258-00M
35H00258-03M
B2PUK100
35H00258-03M
B2PUK100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTD825XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126508 |
| Korvaa | B2PUK100 / 35H00258-03M / 35H00258-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 76.50 x 67.90 x 3.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |