HTC 10 Evo, 10 Evo TD-LTE, 2PYB2 akku 3200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
10 Evo
10 Evo TD-LTE
2PYB2
Acadia
Bolt TD-LTE
M10f
M11
10 Evo TD-LTE
2PYB2
Acadia
Bolt TD-LTE
M10f
M11
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00265-00M
B2PYB100
B2PYB100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTV100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122012 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 95.40 x 47.00 x 3.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |