HTC 10 4G LTE, 10 Lifestyle, HTC6545LVW akku 3000mAh
calcActive())">
HTC 10 4G LTE, 10 Lifestyle, HTC6545LVW akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-HTM110SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
10 4G LTE
10 Lifestyle
HTC6545LVW
One M10
One M10h
One M10U
10 Lifestyle
HTC6545LVW
One M10
One M10h
One M10U
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00256-00
B2PS6100
B2PS6100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTM110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121695 |
| Korvaa | B2PS6100 / 35H00256-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 86.00 x 60.80 x 3.60 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |