HTC 0PCV200, 0PO100, 603e akku 1500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
0PCV200
0PO100
603e
0PO100
603e
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00213-00M
35H00215-00M
35H00228-00M
35H00215-00M
35H00228-00M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTE100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073918 |
| Korvaa | BM65100 / 35H00215-00M / 35H00213-00M / BA S930 / 35H00228-01M / 35H00228-00M / BA S970 / 99H11740-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 60.18 x 53.30 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |