HT Instruments tutkimuslaitteen THT45 / THT46 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
HT Instruments tutkimuslaitteen THT45 / THT46 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-HTA450SL
22,95 €
HT Instruments tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
THT45
THT46
PQA824
THT46
PQA824
Korvattavat HT Instruments tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BAT45
BAT45N
YABA0003HT1
BAT45N
YABA0003HT1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HT Instruments tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-HTA450SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147220 |
| Korvaa | BAT45 / BAT45N / YABA0003HT1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 68.00 x 18.60 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |