HP ZBook 17 G3 Mobile Workstation, ZBook 17 G4, ZBook 17 G4 Mobile Workstation akku 8300mAh
calcActive())">
HP ZBook 17 G3 Mobile Workstation, ZBook 17 G4, ZBook 17 G4 Mobile Workstation akku 8300mAh
In stock
- SKU
- CS-HPZ174NB
71,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ZBook 17 G3 Mobile Workstation
ZBook 17 G4
ZBook 17 G4 Mobile Workstation
ZBook 17 G4-1RR26ES
ZBook 17 G4-2ZC18ES
ZBook 17 G4
ZBook 17 G4 Mobile Workstation
ZBook 17 G4-1RR26ES
ZBook 17 G4-2ZC18ES
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
852527-221
852527-242
852711-850
AA06XL
HQ-TRE
HSTNN-DB7L
Z3R03AA-NB
Z3R03UT
852527-242
852711-850
AA06XL
HQ-TRE
HSTNN-DB7L
Z3R03AA-NB
Z3R03UT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPZ174NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144342 |
| Korvaa | AA06XL / 852711-850 / 852527-221 / 852527-242 / HSTNN-DB7L / HQ-TRE / Z3R03AA-NB / Z3R03UT / 852527-222 / 852527-241 / AA06096XL / HSTNN-C86C / Z3R03AA |
| Kapasiteetti (mAh) | 8300mAh / 94.62Wh |
| Mitat | 185.40 x 114.40 x 17.07mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |