HP valokuvatulostimen Sprocket 200 yhteensopiva akku 600mAh
calcActive())">
HP valokuvatulostimen Sprocket 200 yhteensopiva akku 600mAh
In stock
- SKU
- CS-HTP200SL
26,95 €
HP valokuvatulostimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Sprocket 200
Korvattavat HP valokuvatulostimen alkuperäisakut
1AS84-60006
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP valokuvatulostimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-HTP200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171058 |
| Korvaa | 1AS84-60006 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 52.80 x 30.35 x 9.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |