HP VA7100, VA7110, VA7400 akku 7800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
HP:
VA7100VA7110
VA7400
VA7410
JDSU:
MTS-6000Philips:
860284Doppler M2430A
OptiGo Portable Color UltraSou
Pagewriter
Pagewriter Touch
Spacelabs:
91390 Qube Compact MonitorTektronix:
91390 Qube Compact Monitor)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
HP:
1420-0868989803129131
A6188-67004
GPDR204
LI204SX
LI204SX-60
LI204SX-60A
LI204SX-66
LI204SX-66A
NI2040
NI2040A22
NI2040A24
NI2040HD24
NI2040PH
NI2040XD24
NI2040XXL24
JDSU:
1420-0868989803129131
A6188-67004
GPDR204
LI204SX
LI204SX-60
LI204SX-60A
LI204SX-66
LI204SX-66A
NI2040
NI2040A22
NI2040A24
NI2040HD24
NI2040PH
NI2040XD24
NI2040XXL24
Philips:
989803129131M6467
Spacelabs:
146-0142-01Tektronix:
NI2040NI2040A22
NI2040A24
NI2040ED
NI2040HD24
NI2040PH
NI2040XD24
NI2040XXL24)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-HVA710MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107125 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 86.58Wh |
| Mitat | 213.36 x 58.47 x 22.69mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |