HP Stream 11 akku 3700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Stream 11
Stream 11-D010NR
Stream 11-D023TU
Stream 11-R000NG
Stream 11-R008TU
Stream 11-R010NR
Stream 11-R050SA
Stream 11-D010NR
Stream 11-D023TU
Stream 11-R000NG
Stream 11-R008TU
Stream 11-R010NR
Stream 11-R050SA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
787520-005
HSTNN-DB6R
PS03XL
HSTNN-DB6R
PS03XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPS003NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121725 |
| Mitat | 251.20 x 103.20 x 8.10mm |
| Korvaa | PS03XL / HSTNN-DB6R / 787520-005 / 778956-005 / HSTNN-DB6O / 778813-221 / 787088-221 / 787088-241 / db6r / HSTNN-DB60 / hstnn-db6r-1 / PL03 / PL03043-PR / PS03043XL / PS03043XL-PR / 1588-3003 / 6EKHK01BB6O03Q / 778813-231 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 42.18Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |