HP Split x2 13-R010dx 13.3, TPN-C118, TPN-C119 akku 4050 mAh
calcActive())">
HP Split x2 13-R010dx 13.3, TPN-C118, TPN-C119 akku 4050 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC118NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Split x2 13-R010dx 13.3
TPN-C118
TPN-C119
TPN-C118
TPN-C119
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
756186-421
756416-001
FF162
756416-001
FF162
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPC118NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096252 |
| Mitat | 265.62 x 119.00 x 5.86 mm |
| Korvaa | SK02XL / HSTNN-LB6G / 756186-421 / 756416-001 / FF162 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 29.97Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |