HP Split X2 13-M000, TPN-Q133 akku 2850 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Split X2 13-M000
TPN-Q133
TPN-Q133
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
725497-1B1
725497-1C1
725607-001
725497-1C1
725607-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPX213NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095552 |
| Mitat | 319.00 x 126.00 x 4.40mm |
| Korvaa | WR03XL / STNN-IB5J / 725607-001 / 725497-1C1 / 725497-1B1 / 3ICP3/97/91 / 725497-2B1 / 725497-2C1 / HSTNN-DB5J / HSTNN-IB5J / HSTNN-XXXX / TPN-Q133 / WR03032XL / WRO3XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 31.64Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |