HP Spectre XT TouchSmart 15-4000e, TPN-C105 akku 3200 mAh
calcActive())">
HP Spectre XT TouchSmart 15-4000e, TPN-C105 akku 3200 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC105NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Spectre XT TouchSmart 15-4000e
TPN-C105
TPN-C105
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
697231-171
HSTNN-IBPW
PW04XL
HSTNN-IBPW
PW04XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPC105NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096191 |
| Mitat | 325.6 x 120.85 x 4.70 mm |
| Korvaa | PW04XL / 697231-171 / HSTNN-IBPW / 697311-001 / PWO4XL / TPN-C105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 47.36Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |