HP Spectre x2 12 Detachable PC, Spectre x2 Detachable, Spectre x2 Detachable 12t akku 5300mAh
calcActive())">
HP Spectre x2 12 Detachable PC, Spectre x2 Detachable, Spectre x2 Detachable 12t akku 5300mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX184NB
75,95 €
37,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Spectre x2 12 Detachable PC
Spectre x2 Detachable
Spectre x2 Detachable 12t
Spectre x2Detachable 12
TPN-Q184
Spectre x2 Detachable
Spectre x2 Detachable 12t
Spectre x2Detachable 12
TPN-Q184
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
902402-2C2
902500-855
AH04XL
HSTNN-DB7S
902500-855
AH04XL
HSTNN-DB7S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPX184NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143031 |
| Korvaa | AH04XL / HSTNN-DB7S / 902402-2C2 / 902500-855 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5300mAh / 40.81Wh |
| Mitat | 273.02 x 100.35 x 3.52mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |