HP Slate 7 G2 1311, Slate 7 G2 1315 Tabletin Akku
calcActive())">
HP Slate 7 G2 1311, Slate 7 G2 1315 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-HPG213SL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
Slate 7 G2 1311
Slate 7 G2 1315
Slate 7 G2 1315
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
PR-3356130
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPG213SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097020 |
| Mitat | 132.90 x 55.30 x 3.70 mm |
| Korvaa | PR-3356130 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 10.55Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |