HP ProBook 645 G4, ProBook 645 G4 3UP61EA, ProBook 645 G4 3UP62EA akku 3300mAh
calcActive())">
HP ProBook 645 G4, ProBook 645 G4 3UP61EA, ProBook 645 G4 3UP62EA akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-HPR645NB
67,95 €
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ProBook 645 G4
ProBook 645 G4 3UP61EA
ProBook 645 G4 3UP62EA
ProBook 645 G4 3UP61EA
ProBook 645 G4 3UP62EA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
931702-171
931702-421
931702-541
931719-850
CD03
CD03048XL
CD03XL
HSN-114C-4
HSN-114C-5
HSN-115C
HSN-I14C-4
HSN-I14C-5
HSN-I15C
HSTNN-IB813
HSTNN-IB8B
HSTNN-LB8F
HSTNN-UB7K
931702-421
931702-541
931719-850
CD03
CD03048XL
CD03XL
HSN-114C-4
HSN-114C-5
HSN-115C
HSN-I14C-4
HSN-I14C-5
HSN-I15C
HSTNN-IB813
HSTNN-IB8B
HSTNN-LB8F
HSTNN-UB7K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPR645NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148272 |
| Korvaa | HSTNN-IB8B / 931719-850 / 931702-171 / CD03XL / 931702-421 / 931702-541 / CD03 / CD03048XL / HSN-114C-4 / HSN-114C-5 / HSN-115C / HSN-I14C-4 / HSN-I14C-5 / HSN-I15C / HSTNN-IB813 / HSTNN-LB8F / HSTNN-UB7K |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 37.62Wh |
| Mitat | 184.70 x 103.84 x 7.92mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |