HP ProBook 640 G2, ProBook 645 G2, ProBook 650 G2 akku 3400mAh
calcActive())">
HP ProBook 640 G2, ProBook 645 G2, ProBook 650 G2 akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-HPG650NB
62,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ProBook 640 G2
ProBook 645 G2
ProBook 650 G2
ProBook 655 G2
ProBook 645 G2
ProBook 650 G2
ProBook 655 G2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
CI03
CI03XL
CIO3
CIO3XL
HSTNN-UB6Q
T7B31AA
CI03XL
CIO3
CIO3XL
HSTNN-UB6Q
T7B31AA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPG650NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120834 |
| Korvaa | CI03 / CIO3 / CI03XL / CIO3XL / HSTNN-UB6Q / T7B31AA / 801517-221 / 801517-222 / 801517-231 / 801517-232 / 801517-241 / 801517-242 / 801517-421 / 801517-541 / 801517-831 / 801554-001 / C103XL / CI03048XL / HSTNN-DB7N / HSTNN-I66C-4 / HSTNN-I66C-5H / HSTNN |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 38.76Wh |
| Mitat | 183.30 x 95.20 x 15.50mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |