HP Probook 5330m akku 2800 mAh
calcActive())">
Tämä HP Probook 5330m akku on on valmistettu Japanilaisista erityisen laadukkaista kennoista. Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
HP Probook 5330m
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
635146-00
QK648AA
FN04 battery
HP HSTNN-DB0HP
QK648AA
FN04 battery
HP HSTNN-DB0HP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | SL-356523 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108481 |
| Mitat | 204.10 x 52.10 x 39.80 mm |
| Korvaa | 635146-001, QK648AA, FN04 battery, HSTNN-DB0HP |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600 mAh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |