HP ProBook 5220m akku 2200 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ProBook 5220m
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
595669-721
595669-741
BQ349AA
BQ351AA
BQ902AA
FE04
FE06
HSTNN-CB1P
HSTNN-CB1Q
HSTNN-Q85C
595669-741
BQ349AA
BQ351AA
BQ902AA
FE04
FE06
HSTNN-CB1P
HSTNN-CB1Q
HSTNN-Q85C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HP5220NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058564 |
| Mitat | 207.25 x 50.00 x 21.40mm |
| Korvaa | 595669-721 / 595669-741 / BQ349AA / BQ351AA / BQ902AA / FE04 / FE06 / HSTNN-CB1P / HSTNN-CB1Q / HSTNN-Q85C |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |