HP ProBook 4340s, ProBook 4341s akku 4400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ProBook 4340s
ProBook 4341s
ProBook 4341s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
668811-541
668811-851
669831-001
668811-851
669831-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HP4340NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092667 |
| Mitat | 206.10 x 50.70 x 20.30mm |
| Korvaa | 668811-541 / 668811-851 / 669831-001 / H4Q46AA / H4R53EA / HSTNN-UB3K / HSTNN-W84C / HSTNN-YB3k / RC06 / RC06XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |