HP ProBook 11 akku 2600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
ProBook 11 EE
ProBook 11 G1
ProBook 11 G2
ProBook 11 G1
ProBook 11 G2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
796930-121
796930-141
796930-421
796930-141
796930-421
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPB112NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126133 |
| Mitat | 216.50 x 39.90 x 20.90 mm |
| Korvaa | DB06XL / M0A68AA / DB03 / DB03036 / HSTNN-LB6Q / HSTNN-W04C / 796930-121 / 796930-141 / 796930-421 / 796931-121 / 796931-141 / 797430-001 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.86Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |