HP Pavilion XF235-F5190H, Pavilion ZE1100 akku 4400 mAh
calcActive())">
HP Pavilion XF235-F5190H, Pavilion ZE1100 akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-CP1300
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
Joybook 2000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:
FPCBP57
FPCBP57BP
FPCBP57BP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CP1300 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011699 |
| Mitat | 132.70 x 96.10 x 21.60mm |
| Korvaa | FPCBP57,FPCBP57BP |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |