HP Pavilion dv3 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion dv3-1000
Pavilion dv3-1001TX
Pavilion dv3-1051xx
Pavilion dv3-1073cl
Pavilion dv3-1075ca
Pavilion dv3-1075us
Pavilion dv3-1077ca
Pavilion dv3z-1000
Pavilion dv3-1001TX
Pavilion dv3-1051xx
Pavilion dv3-1073cl
Pavilion dv3-1075ca
Pavilion dv3-1075us
Pavilion dv3-1077ca
Pavilion dv3z-1000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
500028-142
500029-142
HSTNN-IB82
HSTNN-IB83
NB801AA
500029-142
HSTNN-IB82
HSTNN-IB83
NB801AA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HDV3HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036593 |
| Mitat | 203.90 x 61.15 x 37.20mm |
| Korvaa | 500028-142 / 500029-142 / HSTNN-IB82 / HSTNN-IB83 / NB801AA |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |