HP Pavilion 11M akku 4600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion 11M
Pavilion 11M-AD000
Pavilion 11M-AD013DX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
KN02XL
916366-541
HSTNN-IB7R
HSTNN-UB7F
TPN-W124
916809-855
VI04
916366-541
HSTNN-IB7R
HSTNN-UB7F
TPN-W124
916809-855
VI04
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPP110NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130130 |
| Mitat | 141.40 x 105.50 x 6.82mm |
| Korvaa | KN02XL / 916366-541 / HSTNN-IB7R / HSTNN-UB7F / TPN-W124 / 916809-855 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 35.42Wh |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |