HP Pavilion 11 X360, Pavilion 11-N000, PTN-C115 akku 3800 mAh
calcActive())">
HP Pavilion 11 X360, Pavilion 11-N000, PTN-C115 akku 3800 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX360NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Pavilion 11 X360
Pavilion 11-N000
PTN-C115
Pavilion 11-N000
PTN-C115
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
751681-421
HSTNN-LB6B
PL02XL
HSTNN-LB6B
PL02XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPX360NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092254 |
| Mitat | 200.00 x 87.00 x 7.46mm |
| Korvaa | HSTNN-LB6B / 751681-421 / PL02XL / 21CP6/60/80 / 7177376-001 / 751681-231 / 751875-001 / 751875-005 / HSTNN-DB6B / PL02029XL / PL02029XL-PR / TPN-C115 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 28.88Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |