HP laskimen Prime Graphing Calculator / RMN HSTNJ-BC01 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
HP laskimen Prime Graphing Calculator / RMN HSTNJ-BC01 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-HPG010SL
17,95 €
HP laskimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Prime Graphing Calculator
RMN HSTNJ-BC01
Prime V1
RMN HSTNJ-BC01
Prime V1
Korvattavat HP laskimen alkuperäisakut
HSTNJ-BC01
Kuvaus / HP laskimen Prime Graphing Calculator / RMN HSTNJ-BC01 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP laskimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sitä…
More Information
| SKU | CS-HPG010SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193821 |
| Korvaa | HSTNJ-BC01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 63.20 x 50.20 x 5.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review