HP kannettavan tietokoneen ZBook Power G7 yhteensopiva akku 6700mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen ZBook Power G7 yhteensopiva akku 6700mAh
In stock
- SKU
- CS-HPZ700NB
71,95 €
59,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZBook Power G7
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
IR06083XL
IR06XL
M01523-2C1
IR06XL
M01523-2C1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPZ700NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167334 |
| Korvaa | IR06XL / IR06083XL / M01523-2C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6700mAh / 77.59Wh |
| Mitat | 329.00 x 82.14 x 7.10mm |
| Jännite | 11,58 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |