HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku 5650mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku 5650mAh
In stock
- SKU
- CS-HPS004NB
59,95 €
49,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
SS04XL
M64309-271
TPN-DB0N
M64309-271
TPN-DB0N
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPS004NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,72 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196846 |
| Korvaa | HSTNN-OB2L / M64309-271 / M64309-271 / M64309-AC1 / M73476-006 / SS04XL / SS04XL / SS04045XL / TPN-DB0N / TPN-DB0N |
| Kapasiteetti (mAh) | 5650mAh / 43.62Wh |
| Mitat | 282.50 x 107.00 x 6.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |