HP kannettavan tietokoneen ProBook 450 G8 / ProBook 650 G8 yhteensopiva akku 3850mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen ProBook 450 G8 / ProBook 650 G8 yhteensopiva akku 3850mAh
In stock
- SKU
- CS-HPG458NB
61,95 €
50,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ProBook 450 G8
ProBook 650 G8
ProBook 650 G8
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-IB9P
HSTNN-OB1T
M01524-171
M01524-AC1
M02027-005
RH03XL
HSTNN-OB1T
M01524-171
M01524-AC1
M02027-005
RH03XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPG458NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167266 |
| Korvaa | RH03XL / HSTNN-IB9P / HSTNN-OB1T / M01524-171 / M01524-AC1 / M02027-005 / M01524-2B1 / M01524-2C1 / M01524-541 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3850mAh / 43.89Wh |
| Mitat | 249.40 x 76.20 x 5.70mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |