HP kannettavan tietokoneen Pro X2 612 G1 Keyboard yhteensopiva akku 3150mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Pro X2 612 G1 Keyboard yhteensopiva akku 3150mAh
In stock
- SKU
- CS-HPK612NB
50,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pro X2 612 G1 Keyboard
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
753330-1B1
753330-421
HSTNN-I19X
HSTNN-IB6F
HSTNN-LB6F
KT02XL
753330-421
HSTNN-I19X
HSTNN-IB6F
HSTNN-LB6F
KT02XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPK612NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162568 |
| Korvaa | KT02XL / 753330-1B1 / 753330-421 / HSTNN-I19X / HSTNN-IB6F / HSTNN-LB6F |
| Kapasiteetti (mAh) | 3150mAh / 23.31Wh |
| Mitat | 275.60 x 93.60 x 3.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |