HP kannettavan tietokoneen Envy 15-EP0000NS / Envy 15-EP0000NU yhteensopiva akku 6750mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Envy 15-EP0000NS / Envy 15-EP0000NU yhteensopiva akku 6750mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE156NB
71,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Envy 15-EP0000NS
Envy 15-EP0000NU
Envy 15-EP0001NK
Envy 15-EP0001NQ
Envy 15-EP0001NS
Envy 15-EP0004NQ
Envy 15-EP0004TX
Envy 15-EP0005NL
Envy 15-EP0005UR
Envy 15-EP0007NM
Envy 15-EP0008NS
Envy 15-EP0010NM
Envy 15-EP0013NQ
Envy 15-EP0016NW
Envy 15-EP0017NB
Envy 15-EP0024UR
Envy 15-EP0031TX
Envy 15-EP0031UR
Envy 15-EP0033UR
Envy 15-EP0034NB
Envy 15-EP0040NW
Envy 15-EP0040UR
Envy 15-EP0093TX
Envy 15-EP0098NR
Envy 15-EP0101TX
Envy 15-EP0190ND
Envy 15-EP0000NU
Envy 15-EP0001NK
Envy 15-EP0001NQ
Envy 15-EP0001NS
Envy 15-EP0004NQ
Envy 15-EP0004TX
Envy 15-EP0005NL
Envy 15-EP0005UR
Envy 15-EP0007NM
Envy 15-EP0008NS
Envy 15-EP0010NM
Envy 15-EP0013NQ
Envy 15-EP0016NW
Envy 15-EP0017NB
Envy 15-EP0024UR
Envy 15-EP0031TX
Envy 15-EP0031UR
Envy 15-EP0033UR
Envy 15-EP0034NB
Envy 15-EP0040NW
Envy 15-EP0040UR
Envy 15-EP0093TX
Envy 15-EP0098NR
Envy 15-EP0101TX
Envy 15-EP0190ND
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-IB9M
KL06XL
L85853-1C1
L85885-005
KL06XL
L85853-1C1
L85885-005
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPE156NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,58 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167327 |
| Korvaa | KL06XL / HSTNN-IB9M / L85853-1C1 / L85885-005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6750mAh / 78.17Wh |
| Mitat | 328.90 x 76.62 x 8.00mm |
| Jännite | 11,58 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |