HP kannettavan tietokoneen Envy 14-EB0000NF / Envy 14-EB0006NJ yhteensopiva akku 3850mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Envy 14-EB0000NF / Envy 14-EB0006NJ yhteensopiva akku 3850mAh
In stock
- SKU
- CS-HEY140NB
75,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Envy 14-EB0000NF
Envy 14-EB0006NJ
Envy 14-EB0008NP
Envy 14-EB0010CA
Envy 14-EB0010NR
Envy 14-EB0376NG
Envy 14-EB0775NG
Envy 14-EB0006NJ
Envy 14-EB0008NP
Envy 14-EB0010CA
Envy 14-EB0010NR
Envy 14-EB0376NG
Envy 14-EB0775NG
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-IB9R
M08254-1C1
SC04063XL
SC04XL
M08254-1C1
SC04063XL
SC04XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HEY140NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171645 |
| Korvaa | SC04XL / SC04063XL / M08254-1C1 / HSTNN-IB9R |
| Kapasiteetti (mAh) | 3850mAh / 59.29Wh |
| Mitat | 280.00 x 97.40 x 7.10mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |