HP kannettavan tietokoneen EliteBook X360 830 G6 yhteensopiva akku 6400mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen EliteBook X360 830 G6 yhteensopiva akku 6400mAh
In stock
- SKU
- CS-HEX366NB
73,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EliteBook X360 830 G6
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
HSTNN-DB9C
HSTNN-IB8U
L34209-1B1
L34209-1C1
L34209-2B1
OR04XL
HSTNN-IB8U
L34209-1B1
L34209-1C1
L34209-2B1
OR04XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HEX366NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175100 |
| Korvaa | OR04XL / HSTNN-IB8U / L34209-1C1 / L34209-1B1 / L34209-2B1 / HSTNN-DB9C |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 49.28Wh |
| Mitat | 283.60 x 89.70 x 5.50mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |