HP kannettavan tietokoneen Elite X360 1040 14 G10 / Elite X360 830 G10 yhteensopiva akku 3050mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Elite X360 1040 14 G10 / Elite X360 830 G10 yhteensopiva akku 3050mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX830NB
50,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Elite X360 1040 14 G10
Elite X360 830 G10
Elitebook 835 13 Inch G10
Elite X360 830 G10
Elitebook 835 13 Inch G10
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
996QA243H
HSTNN-AB1C
N22285-171
N22285-2C1
N22285-B71
N22347-002
N22347-005
TPN-IB0T
WQ03038XL
WQ03XL
HSTNN-AB1C
N22285-171
N22285-2C1
N22285-B71
N22347-002
N22347-005
TPN-IB0T
WQ03038XL
WQ03XL
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPX830NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214342 |
| Korvaa | 996QA243H / HSTNN-AB1C / N22285-171 / N22285-2C1 / N22285-B71 / N22347-002 / N22347-005 / TPN-IB0T / WQ03038XL / WQ03XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 3050mAh / 35.23Wh |
| Mitat | 252.00 x 75.70 x 6.50mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |