HP kannettavan tietokoneen E litebook X360 1020 G2-1em62e / Elitebook X360 1020 G2(1ep69ea yhteensopiva akku 6300mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen E litebook X360 1020 G2-1em62e / Elitebook X360 1020 G2(1ep69ea yhteensopiva akku 6300mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX622NB
66,95 €
55,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
E litebook X360 1020 G2-1em62e
Elitebook X360 1020 G2(1ep69ea
Elitebook X360 1020 G2(2tl72ea
Elitebook X360 1020 G2(2tl73ea
Elitebook X360 1020 G2(2tn00es
Elitebook X360 1020 G2(2ub79ea
Elitebook X360 1020 G2(2un24aw
Elitebook X360 1020 G2(2un28aw
Elitebook X360 1020 G2(3cw31pa
Elitebook X360 1020 G2(3cw34pa
Elitebook X360 1020 G2-1em56ea
Elitebook X360 1020 G2-1em59ea
Elitebook X360 1020 G2-1en09ea
Elitebook X360 1020 G2-1en20ea
Elitebook X360 1020 G2-1ep67ea
Elitebook X360 1020 G2-1ep68ea
Elitebook X360 1020 G2-1eq16ea
Elitebook X360 1020 G2-1eq18ea
Elitebook X360 1020 G2-1eq21ea
Elitebook X360 1020 G2-1eq23ea
Elitebook X360 1020 G2-1eq26ea
Elitebook X360 1020 G2-2un95ut
Elitebook X360 1020 G2-2xg51pa
Elitebook X360 1020 G2-2yb55pa
Elitebook X360 1020 G2-2yg22pa
Elitebook X360 1020 G2-2yg23pa
Elitebook X360 1020 G2-2yg35pa
Elitebook X360 1020 G2-2yg36pa
Elitebook X360 1020 G2-2yp80pa
Elitebook X360 1020 G2-2yz14pa
Elitebook X360 1020 G2-2zb59pa
Elitebook X360 1020 G2-4wq57pa
Elitebook X360 1020 G2-5sn36uc
Elitebook X360 1020 G2-z2v76ea
Elitebook X360 1020 G2(1ep69ea
Elitebook X360 1020 G2(2tl72ea
Elitebook X360 1020 G2(2tl73ea
Elitebook X360 1020 G2(2tn00es
Elitebook X360 1020 G2(2ub79ea
Elitebook X360 1020 G2(2un24aw
Elitebook X360 1020 G2(2un28aw
Elitebook X360 1020 G2(3cw31pa
Elitebook X360 1020 G2(3cw34pa
Elitebook X360 1020 G2-1em56ea
Elitebook X360 1020 G2-1em59ea
Elitebook X360 1020 G2-1en09ea
Elitebook X360 1020 G2-1en20ea
Elitebook X360 1020 G2-1ep67ea
Elitebook X360 1020 G2-1ep68ea
Elitebook X360 1020 G2-1eq16ea
Elitebook X360 1020 G2-1eq18ea
Elitebook X360 1020 G2-1eq21ea
Elitebook X360 1020 G2-1eq23ea
Elitebook X360 1020 G2-1eq26ea
Elitebook X360 1020 G2-2un95ut
Elitebook X360 1020 G2-2xg51pa
Elitebook X360 1020 G2-2yb55pa
Elitebook X360 1020 G2-2yg22pa
Elitebook X360 1020 G2-2yg23pa
Elitebook X360 1020 G2-2yg35pa
Elitebook X360 1020 G2-2yg36pa
Elitebook X360 1020 G2-2yp80pa
Elitebook X360 1020 G2-2yz14pa
Elitebook X360 1020 G2-2zb59pa
Elitebook X360 1020 G2-4wq57pa
Elitebook X360 1020 G2-5sn36uc
Elitebook X360 1020 G2-z2v76ea
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
915030-171
915030-1C1
915191-855
915191-955
ET04049XL
ET04XL
HSTNN-IB7U
915030-1C1
915191-855
915191-955
ET04049XL
ET04XL
HSTNN-IB7U
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPX622NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175117 |
| Korvaa | ET04XL / 915030-171 / 915030-1C1 / 915191-855 / 915191-955 / ET04049XL / HSTNN-IB7U |
| Kapasiteetti (mAh) | 6300mAh / 48.51Wh |
| Mitat | 278.15 x 91.50 x 7.40mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |