HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 13c / Elite C1030 yhteensopiva akku 6150mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 13c / Elite C1030 yhteensopiva akku 6150mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC103NB
63,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Chromebook X360 13c
Elite C1030
Elite C1030 Chromebook
Elite C1030 Chromebook Enterpr
Elite C1030
Elite C1030 Chromebook
Elite C1030 Chromebook Enterpr
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
DK04050XL
DK04XL
HSTNN-DB9W
L93531-2C1
DK04XL
HSTNN-DB9W
L93531-2C1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPC103NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167280 |
| Korvaa | DK04XL / DK04050XL / HSTNN-DB9W / L93531-2C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6150mAh / 47.36Wh |
| Mitat | 257.70 x 100.00 x 4.60mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |