HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 11 yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
HP kannettavan tietokoneen Chromebook X360 11 yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-HPC360NB
51,95 €
HP kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Chromebook X360 11
Korvattavat HP kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
14-DB0023DX
GB02XL
HSTNN-DB7X
HSTNN-IB8W
L42550-171
L42550-2C1
L42583-005
GB02XL
HSTNN-DB7X
HSTNN-IB8W
L42550-171
L42550-2C1
L42583-005
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HPC360NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155034 |
| Korvaa | GB02XL / L42550-2C1 / L42583-005 / L42550-171 / HSTNN-DB7X / HSTNN-IB8W / 14-DB0023DX |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 45.43Wh |
| Mitat | 240.40 x 98.60 x 5.14mm |
| Jännite | 7,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |