HP kameroiden LC200W Mini WiFi Cam / LC200W yhteensopiva akku 1050mAh
calcActive())">
HP kameroiden LC200W Mini WiFi Cam / LC200W yhteensopiva akku 1050mAh
In stock
- SKU
- CS-ZM400MC
17,95 €
HP kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LC200W Mini WiFi Cam
LC200W
LC200W
Korvattavat HP kameroiden alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HP kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-ZM400MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098188 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 43.30 x 31.30 x 7.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |