HP K7X87AA, K7X87AA#ABA, K7X88AA akku 9500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tablettien kanssa:
K7X87AA
K7X87AA#ABA
K7X88AA
Pro Slate 12
QC8074
K7X87AA#ABA
K7X88AA
Pro Slate 12
QC8074
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP tablettien alkuperäisakut:
780731-2C1
780783-0C1
782644-005
799168-001
DN02
HSTNH-C412D
HSTNH-C412D-SD
780783-0C1
782644-005
799168-001
DN02
HSTNH-C412D
HSTNH-C412D-SD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-HPS120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121251 |
| Korvaa | HSTNH-C412D-SD / 780783-0C1 / 782644-005 / DN02 / 799168-001 / 780731-2C1 / HSTNH-C412D |
| Kapasiteetti (mAh) | 9500mAh / 36.1Wh |
| Mitat | 216.38 x 136.45 x 2.68mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |