HP Envy X360, Pavilion X360, Pavilion X360 13 akku 4000 mAh
calcActive())">
HP Envy X360, Pavilion X360, Pavilion X360 13 akku 4000 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX363NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Envy X360
Pavilion X360
Pavilion X360 13
Pavilion X360
Pavilion X360 13
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
796220-831
796356-005
HSTNN-YB5Q
796356-005
HSTNN-YB5Q
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPX363NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108351 |
| Mitat | 196.90 x 102.10 x 6.62mm |
| Korvaa | M1V62UA / HSTNN-YB5Q / 796356-005 / LE03 / 796220-831 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 43.8Wh |
| Jännite | 10,95 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |