HP Envy X2 13", Envy X2 13-J000NA, Envy X2 13-J000NF akku 4200 mAh
calcActive())">
HP Envy X2 13", Envy X2 13-J000NA, Envy X2 13-J000NF akku 4200 mAh
In stock
- SKU
- CS-HPE213NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Envy X2 13"
Envy X2 13-J000NA
Envy X2 13-J000NF
Envy X2 13-J000NA
Envy X2 13-J000NF
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
776621-001
BV02XL
BV02XL
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPE213NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110361 |
| Mitat | 275.10 x 86.60 x 3.80mm |
| Korvaa | BV02XL / 776621-001 / HSTNN-IB6Q / 775624-121 / 775624-1C1 / 776621-006 / BV02033XL / HSTNN-1B6Q / TPN-I116 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 31.92Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |